голос рідного краю

Українська територіальна громада підписала з Лисичанською меморандум про партнерство

Українська міська громада підписала з Лисичанською меморандум про співпрацю. Серед важливих пунктів Меморандуму – планування та реалізація проєктів щодо забезпечення тимчасовим житлом впо та людей, які постраждали внаслідок російського вторгнення, релокації бізнесу, розширення мережі волонтерських центрів тощо.

Про це  повідомляє КиївВлада.

“Від початку повномасштабного вторгнення росіян на територію нашої держави постраждали тисячі родин. Лисичанськ – одне з міст Луганщини, яке піддалось найбільш жорстоким атакам з боку ворога. Тому наша громада стала прихистком для багатьох лисичан. Сьогодні у малому залі УМР мною та головою Лисичанської міської військової адміністрації Валерієм Шибіко був підписаний Меморандум про партнерство Української та Лисичанської територіальних громад. Ми налаштовані на взаємодію в економічній, соціальній та гуманітарній сферах”, – йдеться у повідомленні.

Також додається, що серед важливих пунктів Меморандуму – планування та реалізація проєктів щодо забезпечення тимчасовим житлом впо та людей, які постраждали внаслідок руського вторгнення, релокації бізнесу, розширення мережі волонтерських центрів, надання підтримки людям з інвалідністю, дітям, багатодітним родинам.

“Україна – наш спільний дім, а відстоювання її цілісності – священний обов’язок кожного. Об’єднуємось і працюймо заради цього!”, – додав Туренко.