голос рідного краю

У Миронівській громаді обговорили проблеми агровиробництва та продовольчої безпеки

Міський голова Віталій Савенко та перший заступник Олександр Шпиль разом з флагманами агрогалузі Миронівщини – ВП НВФ «Урожай» в особі Василя Харченка та СТОВ «Агросвіт» – Валентини Даниленко взяли участь в виїзному засіданні колегії Обухівської районної державної адміністрації. Вона відбулась в стінах одного з найбільших агропідприємств регіону – Миронівський завод з виготовлення круп і комбікормів. Про це повідомляє Миронівська міська рада.

Олександр Жукотанський – голова правління ПрАТ «МЗВКК» у вітальному слові зауважив на тому, з якими ризиками доводиться стикатися сільгоспвиробникам в непростих умовах сьогодення та запросив усіх учасників колегії здійснити огляд виробництва Миронівського ЗВКК.. Голова Обухівської районної військової адміністрації Олександр Гомон разом із аграріями району обговорили низку питань, що стосуються продовольчої безпеки краю. Зокрема, говорили про стан готовності підприємств агропромислового комплексу Обухівського району до збирання та зберігання урожаю зернових культур.

Агровиробники були спільні у думці, що нинішня ситуація зіткнула їх з проблемами, які можуть вплинути на подальшу продовольчу безпеку краю, регіону, країни. Адже ціни на зернові культури низькі, а витрати на їх посів і збирання дуже високі, враховуючи ціни на пальне, нинішню ситуацію тощо. Відповідно, аграрії нестимуть збитки, що матиме негативний вплив на соціально-економічну ситуацію в цілому.