голос рідного краю

У Бучі мешканці багатоповерхівки вирішили самостійно відновлювати свій будинок

Мешканці однієї з багатоповерхівок Бучі Київської області самостійно розпочали ремонт свого пошкодженого будинку, бо інакше він продовжить руйнуватися. 18 березня російський танк влучив у дах будівлі, через що там почалася пожежа. Про це повідомляє Обозреватель.

Як зазначила місцева мешканка Тетяна Ярова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, внаслідок атаки окупантів 9 сімей залишилися без житла, а ще 60 – не можуть повернутися до свого будинку (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

За словами мешканців багатоповерхівки, вогонь знищив дах та верхній поверх будинку. Люди втратили майно та житло. Фахівці зазначили, що плити перекриття були пошкоджені та потребують заміни.

Для того, щоб хоч якось врятувати майно від негоди, бучанці накрили дах плівкою, яка, втім, не рятує квартири на нижніх поверхах. Під час дощу їх просто заливає водою.

Крім того, вогонь знищив усі комунікації на верхньому поверсі, які мешканці пізніше відремонтували власним коштом. Поки що в цьому будинку мешкає кілька сімей, а інші чекають, коли відновлять дах.

“Тимчасове накриття, на жаль, не рятує навіть від дощу. Якщо до осені ми не збудуємо капітальний дах, будівля продовжить руйнуватися. Тобто часу у нас залишилося дуже мало”, – підкреслила Ярова.

9 сімей залишилися без житла, а ще 60 – не можуть повернутись до свого будинку.
Вона додала, що загальна вартість будівництва складає близько 3,7 мільйонів гривень. Допомоги від держави мешканці будинку поки що не отримали.