голос рідного краю

Перевиконання бюджету, видатки теробороні та скорочення відпусток: міський голова Миронівки розповів про ситуацію в громаді

Ситуація в Миронівській громаді залишається стабільною, проте розлаблятися жителям громади не варто. Про це в інтерв’ю газеті «Миронівський край» розповів міський голова Віталій Савенко, повідомляє Миронівська міська рада.

За словами міського голови, загалом за 5 місяців виконання бюджету склало 121%. Щоправда, у червні воно очікується виконання менше прогнозованого — близько 80%. Причина в тому, що на цей місяць були завищені показники доходів за рахунок виплати премій працівникам МХП та відпускних працівникам освіти. В умовах воєнного стану премії не виплачуватимуться, а тривалість відпустки скорочена до 24 днів.

Не оминає місцева влада і проблем тероборони. На попередній сесії прийнято рішення про виплату матеріальної допомоги членам добровольчого формування територіальної громади залежно від їх залучення. Загалом очікується виплатити більше 2 млн гривень. Залучались і благодійні кошти для підтримки тероборони і ЗСУ.

Наостанок міський голова пообіцяв жителям громади миру, а військовим, які захищають незалежність нашої країни – перемоги та повернення додому.