голос рідного краю

Звернення до жителів Миронівської громади

Шановні мешканці Миронівської громади, дорогі краяни!

Триває четвертий місяць масштабних звірств і в мене, як заступника міського голови та керівника Оперативного міського штабу, викликає занепокоєння той факт, що ми звикли до війни і певним чином розслабилися.

Зауважу, це особливо стосується осіб, які порушують режим комендантської години. Застерігаю усіх дотримуватися заборон перебувати на вулицях у нічний час без поважної причини.

Але хочу, щоб наступне моє прохання, було почуте усіма без винятку. Закликаю жителів Миронівської територіальної громади реагувати на сповіщення повітряних тривог. Знаю, що в сучасних умовах прицільного ураження визначення безпечного місця може бути сумнівним, але я прошу: у разі оголошення сигналу “Повітряна тривога” потурбуйтеся про найбільш безпечний варіант перебування, дізнайтеся, де знаходяться ваші малолітні діти, подбайте, щоб поруч знаходилося найнеобхідніше.

Я звертаюсь до кожного, ким я можу бути почутим: триває війна, і від нашого розуміння, згуртованості та вміння реагувати на ситуацію залежить наше майбутнє.

Дуже хочеться, щоб у нашій затишній громаді усі були цілими і неушкодженими. Хай береже нас усіх Господь! Україна переможе!