голос рідного краю

Прощання з минулим чи політичний піар: що думають мешканці Броварів про перейменування вулиць

У Броварах тривають роботи по заміні табличок з новими назвами вулиць. Центральна вулиця міста, донедавна ім. Юрія Гагаріна, відтепер називатиметься Героїв України. На кожному вказівнику нанесено QR-код, через який можна дізнатися коротку історію-опис походження назви вулиці. Про це повідомляє Громадський Ревізор. Бровари.

Щоправда, думки мешканців з цього приводу розділилися. Інформаційна платформа “Нова Київщина” проаналізувала коментарі під дописом та з’ясувала, що думають мешканці про перейменування вулиць.

“В усіх містах та селах виплатили оздоровчі ,а в Броварах на ці кошти таблички міняють та літаки в парку прибирають”, – обурюється дописувачка Вікторія.

“Капець, меру більше нічим зайнятися….Одна показуха кругом”, – дорікає Валентина.

“А мене зараз більше турбує шалений сморід, який вночі з’являється в місті. Грошей на те щоб позбавитись цього не вистачає? Чи очільникам міста не смердить?”, – фокусує увагу на іншій проблемі Олена.

На думку деяких мешканців, місцева влада намагається віддволікти жителів громади від інших нагальних проблем. А от інші коментатори, навпаки, підтримують ідею, оскільки вважають, що це дозволить місту позбутися назв із минулого. Щоправда, таких відгуків значно менше.

“Читаю коментарі і розумію, що нашим людям все не так…Щоб не робилося, все одно буде все не то і все не так….не вгодити”, – висловлює свою думку Яна.