голос рідного краю

Кремль готується завершити війну? У розвідці назвали дві ймовірні дати

Російські політтехнологи пропрацьовують дві ймовірні дати закінчення війни в Україні. За їхніми розрахунками, війну можуть припинити у вересні або в грудні цього року. Все залежатиме від того, наскільки окупанти зможуть реалізувати свої плани в Україні. Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, повідомляє Сьогодні.

За його словами, перша гранична дата – 11 вересня, коли в Росії єдиний день голосування.

“Саме цього дня можуть бути порушені питання проведення “референдумів” чи інших заходів щодо приєднання окупованих територій до Росії, або створення квазідержавних утворень на кшталт “херсонська народна республіка”, або об’єднання їх з Кримом”, – пояснив Скібіцький.

Він також додав, що політтехнологи РФ зараз активно вивчають захоплені території та вирішують, що з ними робити загалом – інтегрувати чи не інтегрувати.

“Це питання дилемне. Але перша дата – це 11 вересня”, – переконані у розвідці.

Другою ймовірною датою Скібіцький називає 30 грудня.

“Наступна можлива дата, яка зараз активно обговорюється, – це 30 грудня цього року, коли буде 100 років з дня створення Радянського Союзу. Але весь подальший розвиток подій залежатиме від того, який успіх вони матимуть, і наскільки ми не дамо реалізувати їхні плани”, – пояснив представник розвідки.