голос рідного краю

Стало відомо, коли вирішать проблему з дефіцитом палива на АЗС на Київщині

На Київщині зафіксовано дефіцит палива на автозаправних станціях. Найближчим часом проблему вирішать, але заправити машину стане дорожче. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба, повіддомляє Обозреватель.

“В Україні, зокрема й в Київській області, зараз проблема з паливом. І дуже прошу вас поставитися до цього з розумінням, наскільки це можливо. У країні триває повномасштабна війна. Ви всі знаєте, що окупанти знищують нашу інфраструктуру, а це призводить до труднощів з поставкою товарів. Це ж стосується і палива. Під час війни подібні речі передбачувані і влада робить все, щоб якнайшвидше налагодити ситуацію. Розуміємо також, що паливо стане дорожчим. Цього неможливо уникнути, доки триватиме війна”, – розповів Кулеба.

За його словами, єдиним постачальником палива буде Європейський Союз і, відповідно, “ціна на паливо буде на рівні із сусідніми країнами”.

“Зараз у пріоритеті забезпечення паливом ЗСУ, медиків, рятувальників та волонтерів. Далі – критичні галузі економіки. Постачання палива налагодять найближчим часом – найближчими днями. Прошу всіх мешканців області зберігати спокій. Незабаром дефіцит палива буде перекритий”, – резюмував Кулеба.