голос рідного краю

РФ воює проти НАТО: розвідка розповіла про нову стратегію Кремля

Російська пропаганда після військових провалів в Україні змінила риторику. Тепер росіянам розповідають, що РФ веде війну не з Україною, а з усіма країнами Європейського Союзу та НАТО. Про це повідомило у Facebook Головне управління розвідки Міноборони України, передає Сьогодні.

“Маючи чисельну перевагу в живій силі та техніці, армія країни-окупанта зазнає від захисників України катастрофічних втрат та поразок. Щоб змінити уявлення росіян про військову “непереможність” та підготувати суспільство до можливої поразки, російським ЗМІ наказали розповідати про російсько-українську війну як про збройне протистояння РФ з усіма країнами Європейського Союзу та НАТО”, – йдеться в повідомленні.

На думку кремлівських політтехнологів, це применшить ганьбу від програшу більш могутньому противнику, зазначили в ГУР.

“За інформацією військової розвідки України, керівники кремлівських телеканалів, інтернет ЗМІ та пропутінської армії ботів вже отримують вказівки перейти до нової інформаційної політики. Пропагандисти країни-окупанта тепер промиватимуть мізки росіянам ідеями про необхідність об’єднання заради власного виживання та сліпої довіри до політики кремлівського диктатора”, – повідомили в розвідці.