голос рідного краю

Зеленський відреагував на слова Шойгу про Маріуполь

Президент Володимир Зеленський відреагував на заяву російського міністра про нібито взяття Маріуполя. За словами президента, йому не відомо, що розповідає російський чиновник, але на “Азовсталі” заблоковані українські бійці, які все ще тримають там оборону. Про це повідомляє УП.

“Мені не відомо, що повідомив росіянам міністр оборони Російської Федерації. Я знаю, що більшу частину Маріуполя вони давно захопили. Ми з вами це прекрасно знаємо. Є частина нашого міста, де знаходяться наші військові, які там залишилися, і поки що вони там залишаються… Ситуація складна. Ситуація погана. З вчорашнього дня вона практично не змінилася. Заблоковані декілька тисяч людей наших військових, а також цивільних, які поруч з ними. Це в основному жінки та діти, а також десь біля 120 тисяч, по нашим розрахункам, заблоковані вцілому в Маріуполі мирних жителів”, – заявив президент.

Зеленський зазначив, що українська сторона постійно працює над організацією гуманітарних коридорів, проте росіяни почали блокувати цей процес.