голос рідного краю

З початку війни на території Київщини зафіксовано понад 3050 кримінальних проваджень щодо злочинів, вчинених російськими військовими

Під час воєнного стану поліцейські зареєстрували 233 кримінальних проваджень щодо посягань на територіальну цілісність і недоторканість України, а за порушення законів та звичаїв війни розслідують 1463 фактів.

«Кількість виявлених і оглянутих тіл загиблих мирних осіб на Київщині в результаті російської агресії становить вже більше 720 осіб, ще понад 200 осіб вважаються зниклими без вісті» – зазначив очільник поліції Київщини.

Правоохоронці зареєстрували понад 150 фактів мародерства та вже повідомили про підозру 35 особам, зареєстрували понад 30 кримінальних проваджень щодо колабораційної діяльності, зібрали матеріали щодо сприяння агресору та вже повідомили про підозру 5 особам.

Поліцейські продовжують проводити зачистку територій, які були в окупації російських військ, виявляти осіб, які співпрацювали з ворогом, встановлювати потерпілих від російської агресії, фіксувати руйнування та оглядати тіла загиблих.

Окупанти мають відповісти за кожен злочин скоєний на нашій землі.