голос рідного краю

З метою забезпечення роботи інженерних мереж та збереження економіки: мер Миронівки пояснив механізм сплати комунальних послуг

В цей непростий час, громада має консолідувати зусилля задля забезпечення нормальної життєдіяльності  Миронівщини. Необхідно, щоб працювали комунальні служби, надавалися комунальні послуги, нараховувалася заробітна плата, займалися своєю діяльністю підприємці. Про це наголошує Миронівський міський голова Віталій Савенко у своєму зверненні до громади.

Мер наголошує: в оселях є тепло, вода, світло. З метою безперебійного забезпечення роботи інженерних мереж та збереження економічного потенціалу країни,жителі мають вчасно оплачувати комунальні рахунки.

“Може статися, що паперові квитанції вчасно можуть не надійти до ваших домівок. В такому разі прошу не хвилюватися: Уряд прийняв рішення про звільнення від штрафів у разі несвоєчасної оплати. Проте, якщо вам не надійшли паперові платіжки, просимо скористатися онлайн ресурсами для оплати. В інакшому випадку, сплатіть суму, аналогічну сплаті минулого місяця. Ми повинні разом рухатися до перемоги! Дякую за розуміння!”, – резюмує Віталій Савенко.