голос рідного краю

У Києві демонтують скульптуру під Аркою дружби народів

У Києві під Аркою дружби народів демонтують бронзову скульптуру двох робітників, яку встановили “на ознаменування возз’єднання України з росією”. Про це повідомляє у понеділок пресслужба КМДА, пише УНН.

“Цього тижня демонтуємо бронзову скульптуру двох робітників, встановлену в 1982 “на ознаменування возз’єднання України з Росією”. Своє ставлення до УкраїниРосія “ознаменувала” звірячими вбивствами мирних українців, знищенням наших міст і селищ, прагненням знищити нашу державність. 8 метрів металу так званої “дружби двох народів” будуть прибрані з центру Києва”, – повідомили в КМДА.

Другу скульптурну композицію – із червоного граніту – в адміністрації обіцяють закрити опоряджувальними матеріалами і теж згодом розібрати, оскільки там складніша процедура і це займе більше часу. До того часу, у КМДА пропонують використовувати її як простір для експозицій.

“Арку ж з титанових листів перейменуємо – старі символи набувають нового значення! І підсвітимо її кольорами українського прапору”, – повідомили в адміністрації.