голос рідного краю

Ситуація контрольована, очікується надходження «гуманітарки»: Кагарлицька міська рада підбила підсумки роботи

У суботу 9 квітня, на сорок п’ятий день повномасштабної війни, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта провів чергове засідання оперативного штабу з координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади. Перед початком засідання його учасники взяли участь у Всеукраїнській хвилині мовчання на знак ушанування пам’яті про жертв війни проти російських загарбників.  Про це повідомляє офіційний сайт Кагарлицької міської ради.

За інформацією оперативного чергового, ситуація в громаді залишається контрольованою, попри декілька оголошуваних повітряних тривог. Щоправда, звечора працівники «Міськрембудсервісу» спільно з пожежно-рятувальною службою ліквідовували займання на міському полігоні твердих побутових відходів. Загоряння було швидко локалізували і загасили.

Народно-господарський комплекс Кагарличчини, усі мережі, підприємства критичної інфраструктури функціонують у робочому режимі. Тривають мобілізаційні заходи, вдосконалюються оборонні споруди. Цими днями очікується надходження чергової партії гуманітарної допомоги від однієї з громад Вінниччини. Олександр Панюта заслухав звіти керівників служб і підрозділів, було конкретизовано завдання на поточний робочий день.