голос рідного краю

Росіяни бояться ЗСУ: їх військові відмовляються йти в наступ на Харківському напрямі

Після значних втрат на Харківському напрямку, навіть рядові військові із лав окупаційної армії Російської Федерації відмовляються йти в наступ на сході України. Про це свідчить перехоплена розмова чоловіка, якого “мобілізували” на території так званої “ДНР”, яку оприлюднив пресцентр Служби безпеки України, передає Прямий.

“Українські захисники так ефективно нищать ворога на Харківщині, що окупанти бояться наступати на цьому напрямку. Про це свідчать нові перехоплення телефонних розмов загарбників, які є у розпорядженні СБУ”, – зазначили у відомстві.

“Сначала наших просто кидали наперед. С другой роты. Их мертвыми попривозили. На броню прыгает и поехали на зачистку села. А там же всегда ждут и стреляют укропы. Сегодня люди начали отказываться. Россияне отказались, наши отказались, но луганчане поехали”, – цитують правоохоронці розмову чоловіка з матір’ю.

Окупант розповідає, що відмовився іти у наступ під Ізюмом, бо не хоче бути гарматним м’ясом. До того ж чоловік розповів, що не буде підписувати жодних контрактів з росіянами.

“Наша миссия – выжить! Слов нет… Россия оставляет после себя руины. Прорваться туда не могут. 9 мая это все не кончится”, – заявив окупант.