голос рідного краю

Російські війська вночі обстріляли військовий завод у Вишневому

15 квітня, у бік Київщини окупанти випустили кілька ракет, унаслідок чого зазнав пошкоджень завод “Візар” у місті Вишневе. Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина”.

Вночі жителі Київщини та столиці чули звуки вибухів. Незважаючи на заборону, дехто навіть публікував фото спалахів. Відомо, що московські окупанти випустили кілька ракет, на які спрацювала наша протиповітряна оборона.

Все ж, “приліт” стався – частково зруйновано машинобудівний завод “Візар” у Вишневому. Це підтвердив журналіст AFP NEWS. AFP зазначає, що цей завод виробляв ракети “Нептун”, які, ймовірно, вразили російський військовий корабель “Москва”, після чого той затонув.

Очевидці кажуть, що удару з повітря було завдано близько 1:30 ночі, було п’ять влучень. У близько 50 автомобілів, припаркованих біля заводу, вибило вікна. Місцеві жителі вважають, що так росія мститься за крейсер “Москва”.

Також, звуки вибухів було чути поблизу Білої Церкви. У Київській ОВА повідомили про вибухи й у Васильківській громаді. За попередньою інформацією, там спрацювала ППО.

Про ушкодження цивільних об’єктів інформації немає.