голос рідного краю

«Нива Переяславщини» надала гуманітарну допомогу жителям Бучі

Власник групи компаній “Нива Переяславщини” Олександр Мостіпан на прохання заступника голови Київської обласної ради Ярослава Добрянського організував надання гуманітарної допомоги у місто Буча. Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина”.

У Бучу завезли дитяче харчування, воду, ліки, крупи, консерви, – усе чого місто не бачило за майже місяць окупації. Одна за одною в Бучу під’їжджають машини із продовольством.

Олександр Мостіпан зазначає, що зараз понівеченому окупантами місту потрібні насамперед товари, які зараз підтримають населення, що живе без світла та газу. Тому в Бучу направили машину із м’ясними консервами.

«Війна принесла немало горя у наші міста і села, понівечила людські життя, але росія не досягла свого головного плану, їй не вдалося зламати Україну і знищити її прагнення до свободи. Сьогодні пристоличні міста стали форпостом оборони і взірцем громадянського спротиву. Як підприємство харчової інфраструктури держави, Група компаній «Нива Переяславщини» не могло залишитись осторонь, тому ми відгукнулися на прохання заступника голови Київської обласної ради Ярослава Добрянського про надання гуманітарної допомоги. Розуміємо, що щойно визволеному місту потрібні насамперед товари, які зараз підтримають населення, що живе без світла та газу, тому ми направили машину із м’ясними консервами для підтримки жителів. Ми пам’ятаємо це місто дуже гарним, молодим і красивим і твердо віримо, що зовсім скоро воно знову стане таким. Щиро зичимо цьому чудовому місту відродження і подальшого розвитку. Переконані, що ми разом відсвяткуємо Перемогу на його світлих вулицях», – зазначає власник Групи компаній Олександр Мостіпан.