голос рідного краю

Ми не голосуватимемо за покарання чоловіків, які не повернулися до України – Давид Арахамія

Фракція політичної партії «Слуга народу» не буде підтримувати ухвалення законопроєкту №7265, який передбачає відповідальність чоловіків призовного віку, які виїхали з України та не повернулися під час воєнного стану. Про це заявив голова фракції Давид Арахамія, повідомляє офіційний сайт політсили.

“Ми вважаємо, що у такому вигляді ця законодавча норма є шкідливою і небезпечною як для оборони України сьогодні, так і для відбудови її у майбутньому. Сотні тисяч українців повернулися додому, щоб захищати свою країну під час війни. Багато з тих, хто залишився, працює за кордоном і пересилає в Україну гроші – в якості допомоги сім’ям чи як пожертвування до фондів оборони країни”, – пояснив голова фракції “Слуга Народу”.

Він переконаний, що законопроєкт жодним чином не допоможе досягти головної мети цієї ініціативи – покарати декілька десятків посадовців та депутатів, які втекли з України під час війни. У фракції шукатимуть інші способи покарати цих осіб.

“Стосовно решти людей ніяких санкцій не буде і бути не може. Ми зацікавлені у тому, щоб після завершення бойових дій, після нашої перемоги, всі наші громадяни повернулися в Україну, працювали над її відновленням і мали змогу жити звичним життям”, – сказав Арахамія.