голос рідного краю

Мер Бучі закликав депутатів та комунальників повертатися до міста

Міський голова Бучі Анатолій Федорук закликав комунальників та працівників критичної інфраструктури повертатися до міста. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook передає СтопКор.

“Ми всі вболіваємо за наше місто, тому прошу депутатський корпус та співробітників комунальних підприємств повернутися в Бучу. Також громаді потрібні соціальні працівники – налагодити гуманітарну роботу. Потрібні медики. Прошу Антона Довгополова, який до останнього мужньо підтримував заклад, відновити роботу центральної лікарні”, – сказав Федорук.

Міський голова зазначає, що наразі у місті немає електрики, газу та зв’язку, але поновлювати гуманітарну роботу та відновлювати роботу критичної інфраструктури у місті та наближених селах потрібно.

“Якщо ж війна змусила вас виїхати за кордон, прошу допомагати Бучі дистанційно. Тут бракує рук і ресурсу. Участь кожного важлива. Долучайтеся!”, – зауважив він.

Нагадаємо, після звільнення Київської області від окупантів у містах та селах почали знаходити багато тіл мирних мешканців, які були вбиті російськими військовими. У багатьох з них були зав’язані руки та знайдені постріли у потилицю. Наразі більшість з загиблих були знайдені у Бучі, але, за словами правоохоронців, гірше ситуація може бути у Бородянці.