голос рідного краю

Голова Київської ОВА розповів, коли людям можна повертатися у домівки

Голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк розповів, що повернутися до будинків на Київщині люди зможуть не раніше кінця квітня, а краще — наприкінці травня. Про це повідомляє НВ.

Олександр Павлюк в ефірі всеукраїнського телемарафону вкотре наголосив, що не рекомендує людям повертатися у свої домівки в Київській області. Йдеться здебільшого про деокуповані населені пункти, де досі зберігається висока можливість натрапити на вибухонебезпечні предмети, залишені окупантами. Над цим працюють сапери.

«Також оцінюємо газопостачання. На жаль, поки що 85 населених пунктів на Київщині залишилися без газу», — розповів Павлюк.

У відповідь на запитання ведучого про те, коли саме можна повернутися до населених пунктів області, Олександр Павлюк назвав два приблизні терміни.

«Поки ми маємо дві черги робіт. Основна черга — кінець квітня. Тоді ми більш менш плануємо забезпечити можливість проживання людей… І друга дата — це кінець травня. Ось на ці дві дати орієнтуватися можна», — прокоментував голова Київської ОВА.

Олександр Павлюк додав, що найбільш реальний час, у який люди можуть повернутися додому — кінець травня. Попри роботи з розмінування саме тоді область зможе повернутися до життя.