голос рідного краю

Дев’ять тисяч евакуйованих та кризовий центр: Віталій Савенко розповів про ситуацію в Миронівській громаді

Наразі ситуація в Миронівській територіальній громаді залишається спокійною, однак місцева влада не втрачає пильність та готова оборонятися. Про це у рамках марафону “Разом до перемоги” заявив Миронівський міський голова Віталій Савенко.

Незважаючи на стійкість та мужність Збройних Сил України, будь-яка війна рідко буває без втрат. За словами міського голови, Миронівщина попрощалась із загиблими на війні жителем села Кип’ячка Олександром Анатолійовичем Шелифістом та уродженцем Миронівки Антоном Васильовичем Козубенком. Захисники рідного краю навіки залишаться героями в серцях жителів громади.

Проінформував міський голова і про ситуацію з евакуйованими особами: зі слів Віталія Савенка наразі в Миронівській громаді перебуває 9 тисяч осіб, які були змушені покинути власні домівки внаслідок ведення широкомасштабних бойових дій. За словами Савенка, внутрішньопереміщені особи та жителі громади можуть звертатися до Миронівського кризового центру, аби отримати речі першої необхідності, а також консультації психолога.

Наостанок мер закликав вірити в наближення перемоги, адже вона неодмінно буде за нами.