голос рідного краю

В Офісі Президента підтвердили використання ворогом гіперзвукової зброї

Через провали в наступі на Україну Росія перейшла до більш руйнівної артилерії. В Офісі Президента підтвердили застосування окупантами систем “Кинжал” і “Бастіон”.Про це повідомляє 24канал.

Як заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк, з цієї артилерії ворог гатить по мирних українських містах. Також, за словами Подоляка, Росія панічно шукає резерви живої сили – стягує все з тихоокеанського напрямку та продовжує вмовляти країни ОДКБ. Зазначимо, членами ОДКБ є Росія, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Киргизьку Республіку і Таджикистан. Як відомо, 2 перших вже засвітилися у злочинних діях проти України.

Що таке гіперзвукові ракети

Мовиться про авіаційний комплекс із високоточною гіперзвуковою аеробалістичною ракетою – “Кинжал”. Його створено на базі модернізованого далекого винищувача-перехоплювача МіГ-31 – МіГ-31К. За словами російських військових, він здатний вражати цілі на дальності понад 2 000 км, при цьому гарантовано долаючи всі існуючі та розроблювані системи протиповітряної та протиракетної оборони.

Раніше у ЗСУ розповіли, що Росія від початку відкритого нападу обстрілювала Україну з “Іскандерів” і “Калібрів”. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підкреслює, що це кричуще порушення норм Міжнародного гуманітарного права.