голос рідного краю

У Славутичі відбувається багатолюдний мітинг проти окупантів

Нещодавно до міста Славутич, яке є супутником Чорнобильської атомної електростанції, підібралися російські війська. Сьогодні, 26 березня, вони увійшли до міста. Про це повідомляє портал Vgorode.

Жителі Славутича вийшли на мітинг проти окупантів на центральну площу. Як стало відомо з різних Telegram-каналів, о 09.00 у центрі Славутича розпочався проукраїнський мітинг. 25 березня у місті було впроваджено комендантську годину до 10.00, але сьогодні вранці мерія скасувала її та закликала мешканців вийти проти окупантів.

Багато мешканців Славутича із прапорами України зібралися на головній площі. Вони кричать гасла, говорячи, що Славутич – це Україна. Тим часом війська Росії пішли з околиць Славутича і прорвалися до міста. Ворожі танки та іншу техніку почали помічати у різних районах міста, вони їздили дворами житлових будинків.

Жителів не злякала присутність окупантів у місті, вони продовжують стояти на мітингу. За інформацією голови Київської обласної військової адміністрації Олександра Павлюка, окупанти спробували розігнати мітинг, стріляючи у повітря.