голос рідного краю

Резервний запас продуктів та координація дій: відбулося засідання оперативного штабу Кагарлицької громади

Міський голова Олександр Панюта в неділю 20 березня провів чергове засідання оперативного штабу щодо координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади за участю представників управління сектору оборони Кагарлицької МТГ. Перед початком засідання його учасники взяли участь у Всеукраїнській хвилині мовчання на вшанування пам’яті про полеглих у війні з російськими агресорами. Про це повідомляє офіційний сайт Кагарлицької міської ради.

Станом на 25 день активізації бойових дій обстановка в нашій громаді залишається стабільною і контрольованою. Попри оголошувані повітряні тривоги минулої ночі ворожих обстрілів і бомбардувань не було. Триває облаштування та укріплення блокпостів та оборонних споруд. Із громади знову виїхали автобуси для допомоги в евакуації цивільного населення із зони бойових дій. Надходить із різних джерел гуманітарна допомога, яка розподіляється для потреб лікарні, тероборони, територіального центру соціального обслуговування.

Налагоджено постачання продуктів харчування до магазинів, у приміщенні ресторану відкривається торгова точка Білоцерківського м’ясокомбінату; створюється резервний запас продуктів і води. Обговорено можливості облаштування резервного водозабору в місті на випадок відсутності електропостачання, розглянуто питання подальшої координації дій оперативного штабу та управління сектору оборони Кагарлицької МТГ.