голос рідного краю

Попри труднощі, ми всі в будь-який спосіб намагаємось врятувати людей

7 днів ворожі війська не давали дітям, жінкам та немічним старцям вийти із блокади. Сьогодні, після тривалих і напружених баталій з окупованого населеного пункту Вишгородщини все ж вдалося врятувати мирних жителів.

Люди вибирались пішки туди, де їх змогли забрати волонтери, поліцейські та місцева влада. Змучених і виснажених голодом громадян правоохоронці фактично виносили на руках.

Страх і відчай – все це довелося пережити бідолашним людям, адже кожна подібна евакуація – це ризик як для мирних жителів, так і для тих, хто їх рятує. Від раптових обстрілів та нападів окупанта, гарантії немає ніколи.

Дякую поліцейським, керівнику районної військової адміністрації Олексію Данчину, депутату обласної ради Ярославу Москаленку та усім, хто сьогодні долучився до цієї важливої місії з порятунку людей.

Попри складнощі та відсутність розуміння зі сторони окупанта щодо створення «зелених» коридорів, ми усі в будь-який спосіб намагаємось врятувати людей, витягнути їх з місць окупації та зон активних бойових дій.

Разом переможемо!