голос рідного краю

Поліція Київщини звітує: доба залишається напружено, проте контрольованою

Поліцейські продовжують забезпечувати безпеку громадян та служити в умовах воєнного стану. Про це повідомляє Поліція Київської області.

Цієї доби бойові дії проходили по всій території Бучанської, Макарівської, Ірпінськї та Бородянської громад. Окупанти здійснили авіаудар у напрямку села Забуяння. Інформація щодо потерпілих уточнюється.В той же час на Бучанщині поліцейські та органи місцевого самоврядування продовжують евакуацію громадян з Бородянки. 19 березня з окупованих Бучі та Ворзеля правоохоронці вивезли понад 300 мирних жителів.

У Вишгородському районі в напрямку села Лютіж тривають бойові дії. Нагадаємо, що напередодні ворог здійснив два авіоудари в Нових Петрівцях. Спільно із місцевою владою поліцейські вживають заходів щодо ліквідації задимлення.

Поліцейські продовжують евакуацію населення. З Чернігівського напрямку поліцейські Вишгорода також супроводили близько 3000 осіб, надали речі першої необхідності та проявили поліцейське піклування. З віддалених сіл – Катюжанки, Димера та Демидова днями евакуйовано близько 300 осіб.

19 березня успішно завершилась евакуація на Броварщині, де поліцейські, рятувальники та Червоной Хрест врятували понад 2300 осіб з окупованої Богданівки та Заворичів.
Також днями на Броварщині поліцейські, спільно із спецпідпозділом “КОРД” проводили відпрацювання. Так, у Броварах виявили факти незаконного виготовлення, зберігання та збуту наркотичних засобів, а також незаконне зберігання зброї та боєприпасів.

На Бориспільщині проводиться евакуація дітей із села Щасливе. Ситуація в районі контрольована.

На Білоцерківщині, Обухівщині, Фастівщині та Бориспільщині ситуація контрольована. Поліцейські продовжують нести службу у посиленому режимі.

Поліція Київщини стоїть на варті правопорядку 24/7 та дбає про громадян!