голос рідного краю

Ми обов’язково відбудуємо наші міста. Українці вміють і знають, як це робити!

Кожен населений пункт Київщини є неповторним, колоритним і має свою унікальну історію, самобутність, свою неповторну красу, улюблені куточки та багаторічні традиції.

З-поміж усіх них – славних, затишних, комфортних, два міста Київської області першими взяли на себе удар невдалого «бліцкригу» росії. Це міста, що по праву стали героями, – Ірпінь та Буча, які до війни мали вигляд сучасних європейських містечок, з розвинутою інфраструктурою, великою кількість красивих новобудов, скверів, парків, скульптур.

Кожен, хто мав нагоду побувати в Ірпені та Бучі, однозначно для себе підкреслював, що це – Європа. Комфорт, затишок, краса – були візитівками цих міст Київської області!

Російський Іван з Воркути, Махачкали, Архангельська чи Чити просто потрапив у інший вимір реальності! Він ніколи і уявити не міг, що так можуть виглядати міста. Ваня, в розумінні якого місто – то великий вуличний громадський туалет! Бо Ваня так вихований: чого немає в мене, не має бути в інших і має бути знищеним!

Склалося таке враження, що Ваня-окупант просто зі злості та через свою щербатість і неспроможність розстрілює із танка, випускає ракети в те, що він сам не вміє створювати і ніколи такого мати не буде. Просто через свою неповноцінність, просто через образу, заздрість і недалекість, через відсутність власних вікових традицій, через відсутність родинної культури і шани до батьків, як і культурного рівня в цілому. Навіть кожна прослухана їхня розмова й манера спілкування з найріднішими людьми – батьками, коханими – вражає кількістю матюччя, негативу, жадобою мародерства, люті, ненависті. Ті, хто звик руйнувати, ніколи не створить краси, він просто не здатен на те.

А ще Вані ніколи не зрозуміти, що наші міста можуть бути зруйновані, але аж ніяк не скорені!

Міста ми обов’язково відбудуємо! Українці вміють і знають, як це робити! А у Вані вибір невеликий – залишитись в Україні, підживлюючи українські ґрунти, або ж повернутися у свій великий вуличний громадський туалет!