голос рідного краю

Київ піднявся на другу сходинку у рейтингу забрудненності повітря

У столиці – смог, загазованість підняла її на третю сходинку у рейтинзі забрудненості міст, найгірша ситуація з якістю повітря у західних та південних районах столиці. У ДСНС повідомляють, що смог утворився через пожежі, спричинені російською навалою. Чорнобильський ліс не горить. Про це повідомляє KиевVласть.

Сервіс Air quality in the world ставить Київ на друге місце по забрудненості. Через пожежі найгірша ситуація з якістю повітря склалася у західних та південних районах столиці.

Нагадаємо, спікер МВС Вадим Денисенко заявив, що смог у Києві — це наслідки пожежі на сміттєзвалищі у Нових Петрівцях та безвітряної погоди.

“Смог сьогодні не є причиною для паніки у суспільстві Так, станом на 07:00 ранку 19 березня у Київській області не зафіксовано пожеж в екосистемах, у Зоні відчуження та поблизу ЧАЕС. Протягом доби 18 березня вогнеборці ДСНС у Київській області ліквідували 21 пожежу на відкритих територіях, а саме загорання трав’яного настилу, які були спричинені необережним поводженням з вогнем. Тому вкотре попереджаємо! Випалювання сухостою та сміття завжди негативно впливає на довкілля та здоров’я людей. Сьогодні ж, це ще й злочин, який прирівнюється до диверсії!”, – додали в ДСНС.