голос рідного краю

Кагарлик після комендантської години: ситуація стабільна та контрольована

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта в середу 23 березня провів розширене засідання оперативного штабу з координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади за участю представників управління сектору оборони Кагарлицької МТГ, старост сіл громади, місцевих ЗМІ.

Про це повідомляє офіційний сайт Кагарлицької міської ради.

Учасники засідання взяли участь у Всеукраїнській хвилині мовчання, вшановуючи пам’ять про українських воїнів і мирних мешканців,загиблих у війні з російськими агресорами.

Посилена комендантська година, яка тривала півтори доби, пройшла на Кагарличчині без надзвичайних пригод, за винятком декількох підпалів трави, які вчиняють несвідомі громадяни. Як повідомляється, таном на 29 день активізації бойових дій ситуація в громаді залишається стабільною і контрольованою, здійснюються роботи з підготовки до оборони, укріплення блокпостів.

У міській раді створюється комісія для контролю за цінами, до складу якої входитимуть представники Держпродспоживслужби, поліції, територіальної оборони. При цьому, проблемним залишається питання надходжень до бюджету. Старостам сіл доручено активізувати відповідну роботу з орендарями землі, узгоджуючи дії із земельним відділом.