голос рідного краю

Андрій Нєбитов: Поліцейські намагаються максимально забезпечити безпеку людей

6 березня, очільник поліції Київщини перевірив роботу підрозділів поліції в Боярці, Борисполі та Баришівку. Андрій Нєбитов з’ясував оперативну обстановку, перевірив умови несення служби, стан захисту поліцейських приміщень та будівель, поспілкувався з особовим складом та підтримав бойовий дух правоохоронців Київщини.

Керівник поліції повідомив, що напруженою лишається ситуація в окупованому Ірпені, де тривають обстріли. Збройні Сили України дають гідну відсіч, втім, ситуація ускладняється.

«Сьогодні ми проводили евакуацію людей через Романків. Поліцейські працювали з громадянами, але ворог безпричинно став розстрілювати людей, використовував міномет, довелось людей терміново забирати звідти», – розповів очільник поліції Київщини.

Також Андрій Нєбитов відвідав Бориспіль і Баришівку та відзначив, що особовий склад поліції налаштований рішуче, будівлі оснащені, блокпости працюють.

За останніми новинами, дуже багато ворожої техніки пересувалося навколо Баришівки та сіл, що знаходяться неподалік. Збройні Сили України там розбили ворожі війська та спалили багато техніки. Правоохоронці ж продовжують працювати та всіляко допомагати військовим.

«Бойовий дух поліцейських – те, що треба, тому я хочу запевнити, що ми будемо максимально сприяти та підтримувати наших громадян», – заявив очільник поліції Київщини.