голос рідного краю

200 літрів самогону та 100 літрів спиртного: Поліцейські Білоцерківщини продовжують боротьбу із підпільним виробництвом алкоголю

Упродовж тижня поліцейські Білоцерківщини вже виявили 13 фактів продажу алкоголю як у Білій Церкві, так і в районі. Близько двох тонн алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива, самогону, продукції бродіння працівники поліції вилучили у громадян та підприємців. Про це повідомляє Поліція Київської області.

23 березня в одному із торгових закладів Білої Церкви поліцейські зафіксували продаж алкоголю місцевій мешканці. У приміщенні було виявлено та вилучено різні ємності з алкоголем, об’ємом від 2 до 50 літрів. Подібні ємності поліцейські вилучили в торговому приміщенні на Піщаному масиві.

Крім цього алкогольні напої поліцейські виявили та вилучили в магазинах та у громадян по вул. Леваневського, Героїв Крут, Сломчинського, бул. Олександрійському та на Критому ринку в Білій Церкві.

Поліцейські Тетієва знищили майже 200 літрів самогону, продукції бродіння та сурогату під час рейду в Росішках. Правоохоронці Володарки поспішали на виклик про вчинення домашнього насилля, де виявили та ліквідували 30 літрів домашньої оковитої.

У Матюшах поліцейські відділу реагування патрульної поліції у місцевого жителя якого в вилучили понад 100 літрів спиртного.

Поліцейські Білоцерківщини і надалі фіксуватимуть незаконний продаж алкоголю у випадку його виявлення. Всі подібні повідомлення громадян перевіряються, тому у разі інформації одразу телефонуйте на спецлінію “102”.