голос рідного краю

Зарплати депутатів у конвертах зросли до $75 тис. – інсайд про Верховну Раду

Народні депутати від “Слуги народу” щомісяця отримують доплати в конвертах, які сягають 75 тисяч доларів. Про це заявила в ефірі телеканалу “Україна 24” журналістка Олеся Бацман.

“Коли зайшли ці всі хлопці у Верховну Раду, вони позиціонували себе як найчесніші – “нове покоління, ми змінимо все, ми змінимо правила, у нас не буде жодної корупції”… І тут поступово, потихеньку… Кота в мішку не приховаєш. У кулуарах одразу починають хвалитися, особливо люди недосвідчені. Тут же починають йти розмови про те, що, виявляється, “слугам” також починають платити”, – розповіла вона.

За словами журналістки, спочатку йшлося про “смішні гроші за мірками Верховної Ради” – 500 доларів, 1000 доларів, 1500 доларів.

“Політичні журналісти, які давно в цій історії, навіть жартували – яка девальвація сталася!.. Ті, хто раніше були манікюрницями, фотографами – для них і ця 1000 доларів – це було добре, за це вони продавалися та купувалися. Але йшов час і ставки зростали, ці хлопці смакували, вони “набирались досвіду”, у них дуже швидко “виросла на голові корона”, – зазначила Бацман.

Як наголосила журналістка, нардепи вже самі стали неприховано говорити, що їм платять у конвертах.

“В інтерв’ю дуже багато хто говорив про це. Навіть Антон Поляков, який сьогодні покійний, про це говорив не раз. І називалися вже зовсім інші цифри – що на місяць народні депутати одержують від 10-20 тисяч доларів і вище, залежно від позиції. До 70-75 тисяч доларів щомісяця”, – заявила Бацман.