голос рідного краю

Разумков назвав прізвища всіх, хто покривав нардепа Трухіна після ДТП

Посібниками народного депутата Олександра Трухіна, який потрапив у скандальну ДТП , є міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, голова Державного бюро розслідувань Роман Сухачов та керівництво Офісу президента України. Про це заявив в ефірі телеканалу Україна 24 ексспікер Верховної Ради, народний депутат Дмитро Разумков, передає Сьогодні.

“У ДТП може потрапити кожен, але народний депутат має посібників – таких як міністр внутрішніх справ, голова ДБР, і, я впевнений, Офіс президента”, – підкреслив він.

Разумков висловив упевненість, що “це відео, яке вчора було показано, потрапило на стіл до міністра того ж дня”.

“Це заступник голови бюджетного комітету, це навіть не рядовий народний депутат. Це цілий заступник, наближений до Офісу. Повірте мені, про це знав президент, про це знав голова Офісу. Я не вірю, що міністр внутрішніх справ тихо сховав це собі в кишеню”. Про це потім знало ДБР”, – наголосив він.

За словами ексспікера, “фактично це всі співучасники злочину”.

“Президента не можна допитувати, а шкода. Хотілося побачити чесну відповідь, чи бачив він це відео? Кажуть мої компетентні колеги, що президент ще у серпні це відео бачив. Якщо це так, то він брехав і як глава держави, і як людина”, – заявив Разумков.