голос рідного краю

Миронівська громада вшанувала пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні в Миронівській громаді відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану. Участь у заході взяли голова Миронівської міської ради Віталій Савенко, його перший заступник Олександр Шпиль, заступниця Світлана Паришкура, секретар Миронівської міської ради Андрій Скидан, голова Миронівської ради ветеранів Ігор Савченко, голова Спілки воїнів УСВА Юрій Колісник, очільники низки установ громади, депутати Миронівської міської ради ради, громадські активісти.

Про це повідомляє офіційна сторінка Миронівської міської ради.

Та головне – на цьому заході були присутні самі воїни-афганці, їх дружини, члени родин. Усі разом учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам. У хвилині мовчання присутні схилили голови перед подвигом полеглих побратимів.

За відважний подвиг подякував кожному учаснику тієї війни Миронівський міський голова Віталій Савенко. Він висловив вдячність воїнам-інтернаціоналістам за патріотизм, самопожертву та вірність військовій присязі. До вітального слова приєднався голова Ради ветеранів Ігор Савченко, привітав побратимів і незмінний очільник їх спілки – Юрій Колісник. Він запевнив у готовності воїнів-інтернаціоналістів боронити нашу державу у випадку атаки ворога.

Нагадаємо, що війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тисяч 375 українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.