голос рідного краю

Миронівська громада підтримала спортсменів на зимовій Олімпіаді в Пекіні

4 лютого, у Пекіні відбувається церемонія відкриття 24 зимових Олімпійських ігор. Олімпіада-2022 відбуватиметься більш як два тижні. На честь цієї події та на знак підтримки українських спортсменів, в Миронівці на центральній площі, поруч з державним, підняли олімпійський прапор. Про це повідомляє офіційна сторінка Миронівської міської ради.

Право підняти Державний Прапор та прапор Олімпіади надали миронівським спортсменам: чемпіону України з греко-римської боротьби Артуру Гербичу, срібному призеру України з греко-римської боротьби Артьому Ковальову, чемпіонці світу з ММА Анастасії Голінко, чемпіону Міжнарожного турніру в Києві, присвяченого воїнам АТО, чемпіону всеукраїнських турнірів у м.Маріуполь та м.Харків Михайлу Мілевському. Під звуки гімну піднялися стяги синьо-жовтого та білого кольорів з символікою Олімпіади.

Привітав учасників зібрання перший заступник Миронівського міського голови Олександр Шпиль.

“З початком Олімпійських ігор, ми вболіватимем за представників української команди і щиро радітимем їх досягненням. Вважаю, що зимові види спорту – це саме ті категорії, де наші спортсмени можуть показати свій вискоий рівень підготовки. Можемо пишатися, що Миронівщина також має свого “олімпійця”: 2000 року срібну олімпійську медаль у Сіднеї отримав Сергій Матвєєв. Наша громада багата на талановитих спортсменів і тренерів. Тому бажаю усім досягти омріяних спортивних нагород і визнань!”, – наголосив у своєму виступі Шпиль.