голос рідного краю

Маленький хлопчик пройшов 4 кілометри із Гостомеля до Києва у пошуках мами

1 лютого, із Гостомеля до Києва засніженим узбіччям дороги йшов хлопчик, який шукав свою маму Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина”.

Зазначимо, що хлопчика помітили інспектори, які патрулювали з протилежної сторони вказаний відрізок дороги на автомобілі “фантом”. За допомогою спецсигналів патрульні розвернулися та під’їхали до дитини.

Самотній, замерзлий, без шапки, але такий впевнений у своїй місії 8-річний хлопчик йшов на пошуки мами, яка, із його слів, 4 дні не з’являється вдома. Батько у цей час теж був на роботі. Вдома лишилася старша сестра та молодший брат. Тож малий вирішив самостійно розшукати свою маму, оскільки знає, де вона працює у Києві. Він сам пройшов близько 4-х кілометрів у напрямку столиці.

Патрульні взяли замерзлого малого на борт, запропонували їжу, але він відмовився. Разом вони прибули до київського заводу, де працює мама, однак знайти її було непросто.

За допомогою охоронців заводу встановили, де саме працює мати, але виявилось, що її нема на місці. Однак, напарники не здавалися та розшукали колегу мами, яка патрульним надала контакти батька. Патрульні зателефонували батькові та повідомили про подію. Незабаром неповнолітнього забрали батьки.