голос рідного краю

Комунальники Кагарлицької громади продовжують роботи з благоустрою території

11 лютого Адміністрація парку-пам’ятки організувала загальне прибирання на закріплених ділянках, видалення дикорослих чагарників по узбіччях Ржищівської траси. Працівники підрозділу брали участь у перенесенні меблів приміщенні Будинку культури. Надано трактор із причепом для потреб КП КМР «ЖЕО». Про це повідомляє офіційний сайт Кагарлицької міської ради.

У ЖЕО прозвітували: завдяки допомозі Адміністрації парку-пам’ятки забезпечено завантаження, прибирання та вивезення негабаритного сміття (гілля) з прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку по вул. Білоцерківській, 4; а за технічного сприяння КП КМР «Міськрембудсервіс» (автовишка та бригада з чотирьох чоловік) забезпечено кронування та видалення фруктових дерев, які досягли вікової межі, на території вищезгаданого багатоквартирного будинку №4; виконано прибирання обслуговуваних прибудинкових територій; вантажним сміттєвозом зібрано побутові відходи з контейнерів біля багатоквартирних будинків. Проведено профілактичне обслуговування і поточний ремонт рухомого складу службового автотранспорту та обладнання.

КП КМР «Міськрембудсервіс» інформує: крім уже згаданого кронування і видалення аварійно небезпечних дерев по вул. Білоцерківській, 4, виконано традиційне для п’ятниці вивезення твердих побутових відходів за договорами з підприємцями, прибрано сміття з урн по місту, прибрано на в’їздах у місто та автобусних зупинках; на базі підприємства тривав ремонт техніки. На міському сміттєвому полігоні бульдозер підгортав тверді побутові відходи.

КП КМР «Кагарликводоканал» повідомляє: протягом п’ятниці здійснено обстеження, прочистку та промивку каналізаційної мережі міста гідродинамічною машиною на масиві багатоквартирних будинків у районі вулиць Каштанової – Білоцерківської, Виконано На каналізаційно-очисних спорудах виконано ремонт автоматики і запірної арматури. Працівники підприємства брали участь у підключенні споживачів до водопостачання після завершення ремонтних робіт на водогоні по вул. Стадіонній, які виконували підрядники, що споруджують басейн.