голос рідного краю

Кагарлицькі школярі – учасники міжнародних проєктів Європейського Союзу

Уже протягом 5 років учні Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» та вчителька англійської мови навчального закладу Тетяна Ткач беруть участь у міжнародній програмі від Європейського Союзу eTwinning. Цю навчальну програму започаткувала Європейська Комісія 2005 року з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Про це повідомляє офіційний сайт Кагарлицької міської ради.

Учителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проєктів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій.

У 2021-2022 навчальному році учні 7-Б, 9-А та 10-Б класів зі своєю вчителькою Т.М.Ткач беруть участь у проєкті «Recycle Me Cycle» («Кругова переробка»). Мета проєкту – розвинути почуття відповідальності перед світом за чистіше та здоровіше довкілля. У своїй діяльності учасники проєкту використовують вторинні матеріали. Юні кагарличани виготовляли іграшки, сумки для покупок, маски, мило, сміттєві баки. Крім того, юні ентузіасти підготували інтерактивну історію на тему порятку нашої планети.

Участь у проєкті сприяє вихованню людей, які не тільки споживають, а й виробляють. Крім того, учасники проєкту покращують свої мовні навички, адже працюють у транснаціональних групах,  в них з’являється багато друзів з інших країн, вони дізнаються про культуру країн-учасниць проєкту, а також вдосконалюють навички володіння ІТ.