Юрій Бойко: ОП-ЗЖ за півроку ухвалила б усі необхідні закони для повернення миру в Україну

За наявності політичної волі, конфлікт на Донбасі можна завершити за півроку. На цьому наголосив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Наш».

«Відведення військ та прийняття законів, необхідних для миру, у нас би зайняло півроку. Причому більшу частину цього часу потрібно було б витратити на те, щоб пояснити людям, що іншого шляху, окрім дипломатичного, для вирішення конфлікту не існує», – наголосив Юрій Бойко.

Він додав, що без урегулювання конфлікту на Донбасі неможливий нормальний розвиток нашої країни. Без досягнення миру ми не зможемо стабілізувати ситуацію в економіці, соціальній сфері, без цього неможливо забезпечити покращення життя українських сімей.

Політик нагадав, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ запропонувала Мирний план відновлення територіальної цілісності країни.

«На сьогоднішній день ОП-ЗЖ є єдиною політичною силою в Україні, яка запропонувала комплексний і покроковий план подолання конфлікту на основі Мінських угод. Його реалізація дозволить відповісти на очікування людей, політичним шляхом досягти мирної реінтеграції та повернути Донбас в Україну, а Україну на Донбас», – зазначив Співголова ОП-ЗЖ.

За його словами, нинішня влада не хоче вирішувати питання мирного врегулювання конфлікту на Донбасі та продовжує нагнітати воєнну істерію. Тому парламент, який повністю втратив довіру людей, має бути переобраний.

«Сподіваюся, що навесні-літом у нас будуть перевибори парламенту. Парламент із рівнем довіри у 6% має піти. Якщо нам усім вистачить розуму переформатувати владу та переобрати парламент, то все буде добре. Якщо зробити кілька правильних кроків, то нашим людям полегшає», – резюмував Юрій Бойко.