голос рідного краю

Я не опинюсь за ґратами – Порошенко

П’ятий президент, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко, якому погодили підозру в державній зраді, впевнений, що не опиниться за гратами, і готується до приїзду в Україну 17 січня. Про це Порошенко розповів в інтерв’ю телеканалу “Настоящие время”.

Порошенко заявив, що повертається до України не захищатися від президента Володимира Зеленського, а захищати країну.

У нього запитали, як він собі уявляє боротьбу із-за ґрат, на що лідер опозиції відповів, що він не опиниться за ґратами – на це не вистачить ані духу, ані сил, ані волі, маючи на увазі, ймовірно, самого Зеленського.

“Я не опинюся за ґратами, не вистачить ні духу, ні сил, ні волі.

Послухайте, я ж все-таки п’ятий президент, я не можу не повернутися і зрадити мільйони і мільйони голосів, віддані за мене і мою команду й у 2014-му, й у 2019 році. Я не можу не повернутися, тому що зараз саме з нашою командою велика кількість людей пов’язує свої надії на майбутнє.

І ті зміни, які відбулися в соціологічних опитуваннях, в електоральному середовищі, показують, що наша політична сила випередила Зеленського, випередила “слуг народу” і на сьогоднішній день це ще одна причина, чому Зеленський діє таким чином: тому що він хоче за прикладом 2012 року прибрати з парламентських виборів свого основного конкурента.

Ми йому такого подарунку не зробимо, тому що ключова позиція – він повинен пояснити суспільству, в чому полягає державна зрада Порошенка”.