голос рідного краю

Васильківська громада відзначила річницю створення Повітряного командування «Центр

25 лютого у Василькові відбулися урочистості з нагоди 17-ї річниці з дня створення Повітряного командування «Центр». Про це на своїй особистій сторінці у Facebook повідомляє Богдан Шевчук.

Від імені Васильківського міського голови Наталії Баласинович секретар міської ради Богдан Шевчук щиро привітав весь особовий склад та побажав мирного неба, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів і невичерпної енергії у здійсненні всіх прагнень і задумів в ім’я зміцнення обороноздатності Української держави.

«Протягом 17 років особовий склад повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України міцно та незламно стоїть на варті миру і спокою рідної землі, її повітряного простору. Військовослужбовці мужньо боронять цілісність та недоторканість нашої країни. Завдяки їм ми надійно захищені від агресії зовнішнього ворогу.
І сьогодні громада Васильківщини та військові об’єднані єдиною метою – захисту кордонів нашої держави», – наголосив у своєму виступі Шевчук.

За високий професіоналізм і вірність присязі військовослужбовці були відзначені грамотами Васильківської міської ради. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих учасників бойових дій.