голос рідного краю

Васильківська громада відзначила річницю Соборності України

21 січня у Василькові відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України з покладанням живих квітів до пам’ятника невтомного борця за свободу та незалежність України Т.Г. Шевченку. Про це повідомляє офіційна сторінка Васильківської міської ради.

У заходах взяли участь керівництво та депутати Васильківської міської ради, представники структурних підрозділів міської ради, установ і організацій міста, військовослужбовці, учнівська молодь та громадськість. З вітальним словом виступив секретар Васильківської міської ради Богдан Шевчук.

«День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Це свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу» – зазначив у своєму виступі секретар міської ради.

Заступник начальника Васильківського гарнізону з морально-психологічної підготовки підполковник Дмитро Московчук наголосив, що ті події, які зараз відбуваються в Україні вимагають від усіх людей єдності заради досягнення спільної мети – миру.

Наостанок, учні загальноосвітніх навчальних закладів створили нерозривний, символічний, живий ланцюг єдності, щоб відчути дух свободи і гордості за свою державу.