голос рідного краю

Україну накрила хвиля мінувань: Силовики шукають вибухівки в школах і ТРЦ

У понеділок, 24 січня, Україну знову накрила хвиля мінувань. У деяких містах евакуювали школи й ТРЦ. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на СБУ.

Так, на електронну пошту СБУ прийшло анонімне повідомлення про мінування всіх шкіл у Полтаві, Дніпрі та Одесі.

Зараз поліція перевіряє повідомлення. Однак у навчальних закладах і торгових центрах проходить евакуація. Деякі навчальні заклади вже оглянули, небезпечних предметів не знайшли, тому учнів допустили до занять.

Видання “Vgorode Полтава” опублікувало повідомлення, яке прийшло на пошту СБУ. У ньому “мінер”, який назвав себе “російським терористом”, вимагає викуп у 5 млн гривень, інакше він обіцяє підірвати об’єкти через дві години.

Також видання “Суспільне” повідомляє, що повідомлення про мінування надійшли в Черкасах, Запоріжжі та Чернігові.

У Черкасах зловмисники “замінували” місцевий Художньо-технічний коледж. У Запоріжжі та Чернігові повідомили про мінування всіх навчальних закладів.

Нагадаємо, хвиля “мінувань” вже кілька тижнів накриває Україну. Наприклад, за словами голови Національної поліції України Ігоря Клименка, протягом 12 січня в різних регіонах України “замінували” 600 об’єктів.

13 січня поліцейські з різних міст також отримали анонімні повідомлення про “мінування”. Вибухівку шукали в Полтаві, Житомирі, Хмельницькому, Луганську та Черкасах. Через це тимчасово закрили торгові центри та одну школу.