голос рідного краю

У всьому Казахстані вимкнули інтернет, місцеві ЗМІ не працюють

У Казахстані на тлі масових протестів і заворушень вимкнули інтернет. Про це повідомляє сервіс Globalcheck у Telegram. За даними сервісу, інтернет-провайдер “Казахтелеком” вимкнув інтернет в усій країні.

Також не вдається отримати доступ до сайтів ЗМІ Казахстану. Наразі інтернет в країні впав до нуля. Водночас “Sputnik Казахстан” повідомив, що приміщення редакцій телеканалів в Алматі розгромлено протестувальниками.

Крім того, казахський телеканал КТК зупинив своє мовлення.

“Нам надійшов сигнал від охорони, що будівлю буде знеструмлено, відповідно нам потрібно евакуюватися, інакше ми не зможемо вийти. Після того, як всі покинули будівлю, телецентр було знеструмлено і перервано мовлення телеканалу”, – повідомляє співробітник телеканалу.

Нагадаємо, на початку 2022 року у Казахстані спалахнули протести проти підвищення ціни на скраплений газ. Демонстранти заявили про безстрокову акцію. Вимоги знизити вартість газу переросли в заклики до відставки президента і уряду. В країні вимкнули інтернет, правоохоронні органи стягнули військову техніку, проводять арешти.