голос рідного краю

У Миронівській громаді привітали обдаровану молодь

Справжнім святом натхнення і гордості стало пошанування обдарованої молоді Миронівщині, яке відбулося 14 січня в Миронівському базовому будинку культури. Про це повідомляє офіційна сторінка Миронівської міської ради у Facebook.

Стипендіатів Миронівського міського голови, переможців олімпіад, фестивалів конкурсів, турнірів, змагань запросили у чарівний світ знань, творчості, спорту, таланту. Талановитих дітей громади вітала заступниця міського голови Світлана Паришкура. Вона зауважила, що виховання юних дарувань вимагає неабияких зусиль – як самих дітей, так і батьків і наставників. Зазначила, що зі свого боку керівництво громади робить усе, щоб щороку кількість таких дітей збільшувалась. Вітали спортсменів, художників, танцюристів, музикантів, знавців шкільних дисциплін. Кращі колективи відзначено заохочувальними подарунками.

Представник Фонду сталого розвитку «МХП-Громаді» Віталій Очеретяний та представниця Миронівського заводу з виготовлення круп та комбікормів Альона Дитюк також вітали талановиті колективи громади з високими здобутками. І подарували відзначеним колективам сертифікати на покупки в гіпермаркеті «Епіцентр» в розмірі 3 тисячі гривень.

Представники влади та меценати привітали молодь та їхніх керівників, подякували за плідну роботу і результати. та побажали нових здобутків на благо Миронівської громади.