голос рідного краю

У Кагарлицькій громаді ліквідували наслідки негоди

17 січня 2021 року Кагарлицький міський голова Олександр Панюта провів чергову апаратну нараду за участю заступників міського голови, секретаря міської ради, керівників установ, організацій і служб, комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради, старост сіл громади, представників ЗМІ. Про це повідомляє офіційний сайт Кагарлицької міської ради.

Традиційно було обговорено важливі питання життєдіяльності громади, зокрема щодо ліквідації наслідків нещодавньої негоди, а для запобігання проблемним ситуаціям у майбутньому наголошено на активізації заходів для видалення аварійно небезпечних дерев із залученням техніки КП КМР «Міськрембудсервіс», КП КМР «Крона-сервіс», фермерських господарств тощо.

Того ж дня комунальне підприємство міської ради «Міськрембудсервіс» звітувало щодо виконаної роботи: в рамках ліквідації наслідків нещодавнього буревію із застосуванням автовишки було відновлено по місту вуличне освітлення, яке місцями не функціонувало через коротке замикання; виконано заміну пошкодженого шиферу на покрівлі ЗОШ №2 і музею в селі Бурти. Здійснено заготівлю дров для опалення приміщень підприємства із повалених буревієм у Кагарлицькому парку дерев. Наступного дня комунальники подбали про розчищення вулиць та тротуарів міста від снігу: розчищали пішохідні переходи та східці від снігу; за допомогою автовишки продовжували усунення наслідків стихії у вуличному освітленні, де сталося коротке замикання.  Роботи виконувалися і в парковій зоні (за участі представників Адміністраціх парку), і по місту.