голос рідного краю

У Фастові відбувся щорічний різдвяний турнір для любителів тенісу

9 січня, у Фастові відбувся щорічний різдвяний турнір для любителів тенісу. Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина”.

У Фастові вже більше як 20 років щорічно під час Різдвяних свят проводиться турнір із настільного тенісу. Цьогоріч різдвяний турнір вперше зібрав тих, хто любить пінг-понг та хотів би спробувати свої сили у змаганнях.

Засновником Різдвяного турніру є фастівчанин, спортсмен-аматор Володимир Козиревський. Турнір для аматорів цього року був організований за ініціативи Відділу із питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету ФМР. Оскільки такий вид змагань користується популярністю, проводити його планують щорічно. Зазначимо, що суддівську колегію Різдвяного турніру для аматорів представили фастівчанка, спортсменка, громадська активістка Раїса Протозанова та суддя Ростислав Дейнега.

До участі в Різдвяному турнірі для аматорів зареєструвалися 10 осіб, однак в процесі змагань списки учасників могли поповнюватися. Вік учасників коливався від 13 до 70 років. Результати Різдвяного турніру будуть опубліковані пізніше.