голос рідного краю

Ташанська школа «Євросем» на Переяславщині отримала в подарунок смартдошку

Найрадісніші зимові свята для учнів Ташанської школи та вихованців-дошкільнят закладу почалися з приходу Святого Миколая зі щедрими солодкими подарунками. Про це повідомляє інформаційний портал Переяслав City.

«У нашому закладі 86 школярів і 14 вихованців дитсадка. Вже вісім років поспіль у ці дні вони отримують набори солодощів від приватного підприємства «Євросем». А ще господарство порадувало до свят весь колектив учнів і педагогів дуже цінним та важливим подарунком – тактильною смартдошкою з проєктором», – розповідає директор навчального закладу Іван Товкун. 

Зі слів директора, таке оснащення для навчального закладу – одна з першочергових необхідностей. У їхній школі вже є дві аналогічні дошки та цілий навчальний комплекс, який отримали напередодні навчального року першокласників НУШ. Проте рівень сучасної освіти потребує повсюдного застосування новітніх технологій, методик та інновацій. Щоб кожен учень мав доступ і вмів користуватися такими засобами, освоював передові знання та навички.