голос рідного краю

Шановна бориспільська громадо! Дорогі земляки!

Оригінал – на сторінці Facebook

Ще один рік майже за обрієм… Знову відкриється брама часу і на порозі зустрінемо Новий 2022-й. І знову, як сотні років тому, різдвяна зірка зійде над землею.

Ми з вдячністю згадуємо рік, що минув. Адже були в ньому досягнення й перемоги, серйозні виклики часу й проблеми, вирішення яких зробило нас сильнішими й мудрішими. Для кожного з нас він запам’ятається чимось своїм, а в історію нашої громади увійде, як рік наполегливої праці та прийняття відповідальних рішень.

Дякую всім за розуміння, за небайдужість, за активність в житті громади, за віру, що ми разом зможемо багато досягти та ще більше зробити.

Темп наступним 365 дням задаватиме символ року — Водяний Тигр, якому притаманні п’ять чеснот: сміливість, вірність, доброта, гідність та доброзичливість. Хочеться, аби цими чеснотами був щедро обдарований кожний.

Нехай цей рік буде успішним: у родині буде спокій, кохані приємно дивують, друзі цінують і цілі виявляться досяжними.Нехай свято Нового року буде для всіх нас веселим та незабутнім, принесе із собою смак нових перемог. Лише гарних емоцій, новорічних див, позитивних думок, світлих та благородних сподівань, впевненості в тому, що все буде добре!
Нехай засвітить Святвечір свічі миру і радість прийде в кожну хату. Нехай колядники засіють у вашому щедрому домі добро і злагоду, а Боже благословення береже ваші сім’ї, близьких та друзів!

З Новим роком, бориспільська громадо! З новим щастям!

Секретар Бориспільської міської ради Владислав БАЙЧАС