голос рідного краю

Разумков припускає, що “Слуга народу” не потрапить до коаліції парламенту наступного скликання

Фракція “Слуга народу” не потрапить до коаліції парламенту наступного скликання. Таку думку висловив народний депутат, голова міжфракційного об’єднання “Розумна політика” Дмитро Разумков, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Я взагалі не впевнений, потрапить “Слуга народу” до коаліції наступного парламенту чи ні. І Зеленський буде просто кульгавою качкою. І тоді, найімовірніше, будуть дострокові президентські вибори”, – сказав Разумков.

Крім того, Разумков вважає малоймовірним варіант дострокового припинення повноважень нинішнього парламенту президентом України Володимиром Зеленським.

За його словами, Зеленський розуміє, що у новий парламент проведе абсолютно іншу фракцію, “дуже незначну, порівняно з тією, яка є на сьогодні”.

“Він упиратиметься і триматиметься за владу всіма можливими способами, щоб залишилася сьогоднішня розстановка сил у парламенті”, – додав нардеп.

Нагадаємо, 7 жовтня 2021 року нардепи відкликали Дмитра Разумкова 284 голосами з посади голови Верховної Ради. 215 голосів за відставку Разумкова дала “Слуга народу”, 20 – “Батьківщина”, 19 – “За майбутнє”, 6 – “Голос”, 18 – “Довіра” і 6 – позафракційні. ОПЗЖ і “Європейська солідарність” голосували проти.